Јипа Елка Шарена Уметност Печатење Ѕид Виси Хипи Дневна Соба Боемски Прекривки Ќебе Трипи Домашен Декор Таписерија Елка#Г 79 х59

Јипа Елка Шарена Уметност Печатење Ѕид Виси Хипи Дневна Соба Боемски Прекривки Ќебе Трипи Домашен Декор Таписерија ЕлкаГ 79

DEN 359.84

Достапност

Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Одлично оди со декорација на домот. служи како ѕид виси декорација за домот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката