Бикини Жени Еднобојни Едноделни Висечки Оглавници За Вратот Женски Костими За Капење Вино М

Бикини Жени Еднобојни Едноделни Висечки Оглавници За Вратот Женски Костими За Капење Вино М

DEN 0.67

Достапност

ЕЛФИНДЕА Бикини Жени Еднобојни Едноделни Висечки Оглавник За Вратот Женски Костими За Капење Вино Мсизе шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86.36-88.9 см/34.00-35.00" Половината : 66-68,58 см/25.98-27.00" Колк : 92.71-95.25 см/36.50-37.50"Големина : м сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 91.44-93.98 СМ/36.00-37.00" половината : 71.12-73.66 см/28.00-29.00" колк : 97.79-100.33 см/38.50-39.50"големина : л сад : 8 велика британија : 12 ЕУ : 38 Биста : 97,79-101,6 См/38,50-40,00" Половината : 77,47-81,28 СМ/30,50-32,00" колк : 104,14-107,95 см/41,00-42,50"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 105,41-109,22 см/41,50-43,00" половината : 85,09-88,90 См/33,50-35,00" КОЛК : 111,76-115,57 см/44,00-45,50"големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 116,8-121,9 см/45,98-47,99" половината : 99-104 ,1 См/38,98-40,98" Колк : 121,91-126,99 СМ/48,00-50,00"повод : дневно,базен, декорација на морето : ненегендар : женска сезона : Летен стил : секси, каузалност со подлога : да пакетот вклучува : 1 еез костими за Капење : ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас КУПИ!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината.Материјал : Тип на полиестерска шема : Цврста Облека За Боја Должина : Регуларност спецификациипс : 1. Ве молиме споредете ги деталите со вашите пред да купите 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот3. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,ви благодариме за разбирањето(1 см=0,39 инчи,1 инч=2,54 см)вашата убавина никогаш не е дефинирана-Елфиндевојувајќи ви пријатно шопинг искуство! ЕЛФИНДЕА Бикини Жени Еднобојни Едноделни Висечки Женски Костими за Капење. Женските Костими За Капење Боја И Големина : Вино; М.Женските Костими За Капење Материјал : Најлон. Повод : Женските Костими За Капење Се Погодни За Летна Плажа, Пливање, Забава Во Базен, Спа Центар, Солариум И Одмор. Висококвалитетен Материјал : Женските Костими За Капење Се Изработени Од Мека, Еластична И Мазна Ткаенина И Не Се Лесни За Бледнеење. Посебен Дизајн И Уникатна Структура : Длабоко Сакани Од Луѓето,Женските Костими За Капење Се Основни Костими За Капење За Жени 2023 Година. Совршен Подарок : Овие Костими За Капење За Жени Се Совршени За Жени Од Сите Возрасти. Можете Да Го Носите Сами Или Да Им Дадете На Овие Жени Костими За Капење Како Подарок На Вашата Девојка/Пријател/Соученик/Мајка/Мајка/Сестра/Баба. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно И Ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга По Продажбата На Женски Костими За Капење.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката