Пекинг Ракотворби 31RN257C18OB во. Жлеб Божиќ Обрач Поли-Исполнет Перница

Пекинг Ракотворби 31RN257C18OB во. Жлеб Божиќ Обрач Поли-Исполнет Перница

DEN 0.67

Достапност

Пекиншката занаетчиска линија на рачно изработени перници за куки е направена до последните години со живописни детали и боја. Рачно изработени перници за куки се направени до последните години со живописни детали и боја. Овие функционални, а сепак разноврсни перници се прецизно изработени и подготвени за прикажување. Изработено Од Предиво од Волна Од Нов Зеланд и поддржано во луксузен памучен кадифе за да го наполните вашиот дом со идилична глетка за одмор, како и секојдневни прилики. Вметнувањето е малку преголемо за да се обезбеди поцелосен изглед. Карактеристики жлебен Божиќен Обрач Пф Перница Издржливи конструкции спецификации материјал : 100% Волна И Поли Кадифена Големина : 12 х 18 инчи.- ШКУ : PKNG6641 Пекинг Ракотворби 31 RN257 C18 OB 12 x 18 во. Жлеб Божиќ Обрач Поли-Исполнет Перница.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката