Каролини Богатства Vha3017pw Божиќ Снешко нека Снег Ткаенина Декоративна Перница 14Hx14W, повеќебоен

Каролини Богатства Vha3017pw Божиќ Снешко нека Снег Ткаенина Декоративна Перница 14Hx14W, повеќебоен

DEN 287.84

Достапност

Каролини Богатства VHA3017 PW1414 Божиќ Снешко нека Снег Ткаенина Декоративна Перница 14 Hx14 W, разнобоен Божиќ Снешко нека снег Ткаенина Декоративна Перница VHA3017 PW1414. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Направете Ги Вашите божиќни украси попразнични со Оваа Божиќна Перница за каде било внатре или надвор од куќата. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката