Делфи Та Управување Вратоврска Прачка Крајот Одговара избери: 1986-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ 560, 1978-ПОРШЕ 911

Делфи Та Управување Вратоврска Прачка Крајот Одговара избери: 1986-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ 560, 1978-ПОРШЕ 911

DEN 2000.00

Достапност

Нашата технологија за безбедност НА ОЕ е опремена со милиони возила ширум светот и ние ја применуваме нашата експертиза ЗА ОЕ во нашето портфолио за управување со резервни пазари.  Делфи тестови до крајност ЗА перформанси НА ОЕ на секој чекор : нашите делови издржуваат температури под -40 Степени Целзиусови и над 120 Степени Целзиусови и се изложени на 720 часа спреј за сол.  Обемната димензионална и материјална анализа на делфи обезбедува најдобра компатибилност помеѓу ое и резервниот дел. Делфи ТА1465 Вртење Прачка Крајот Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Заврши : Обложени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката