30 Тркалезна Постамент Трпезариска Маса Со Емили Столици-Цимет Еспресо-Сет

30 Тркалезна Постамент Трпезариска Маса Со Емили Столици-Цимет Еспресо-Сет

DEN 1599.84

Достапност

За оние кои го ценат висококвалитетниот мебел од дрво со традиционален и елегантен изглед. Меѓународни Концепти домашниот мебел ќе го надополни секој декор. Цврсто дрво Месар блок Површина Маса Димензии : 30 "W x 30" D x 29.9 "H пиедестал база со четири нозе за максимална Поддршка Стол Димензии : 17" W x 21.25 "D x 36.02" H Седиште Димензии : 17.71 "H x 16.9" W x 16.81 " D кутија седиште изградба Подготвени Да се соберат Цврсто дрво. Месар блок површина. Димензии на табелата : 30 "W x 30" d x 29.9 " H.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката