Уникатен Разбој Внатрешен Правоаголен Цврст Принт Модерни Површински Килими Надвор Од Бело, 12' 15' 0

Уникатен Разбој Внатрешен Правоаголен Цврст Принт Модерни Површински Килими Надвор Од Бело, 12' 15' 0

DEN 1261.60

Достапност

Пријатно со нашата најмека колекција досега! Подеднакво меки по боја и текстура, нашите Килими Давос Шаг се инспирирани од необичните и шармантни села сместени на Алпите. Плус тие се отпорни на дамки, лесни за чистење и нема да пролеваат : така што вашиот простор ќе продолжи да изгледа свеж како и првите зимски снежни врнежи. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, не пролева и лесно се чисти.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката