Ѕид Налепници И Мурали Свеж Зелен Тенџере Решетката Сликарство Играње Спална Соба Дневна Соба Тремот Дома Ѕид Декорација Ѕид Налепница

Ѕид Налепници И Мурали Свеж Зелен Тенџере Решетката Сликарство Играње Спална Соба Дневна Соба Тремот Дома Ѕид Декорација Ѕид

DEN 0.67

Достапност

Функција : . и висок квалитет. Погоден за украсување спални, кутии за подароци, може да се објави во секој агол од домот. Дозволете ни да го поздравиме фестивалот, можете да го користите и трговскиот центар за украсување, фестивалот на продавници итн. Овој производ е вметнат на ѕид во спалната соба, таванот, ѕидот на коридорот, домот, над вратата, кутијата за подароци. Квалитетен материјал : овие зборови цитираат дека налепницата е изработена од квалитет кој водоотпорен и без избледување или промена на бојата, и отстранлив, издржлив ќе остане убав во годините што доаѓаат. Исто така, лесно е без лепак и без оштетување на ѕидот. Одличен избор за декорација на домашен ѕид. налепниците се погодни за повеќето тврди и мазни површини, такви ѕидови, стакло, огледала, керамика, врати, мебел, метал, прозорци итн. И добро за декорација на домот, влезот, дневната соба, трпезаријата и така натаму. Ве молиме користете ги на сува, чиста и мазна површина за подобар ефект. Опис : . и висок квалитет. Количина : 1. Материјал : . Боја : прикажано. Големина : 90 * 39 * 1см. Пакетот вклучува : . 1 х Декорација Ѕид Налепница. Известување : . Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација различното поставување на слики. Дозволете Ни Да Го Поздравиме Фестивалот, Можете Да Го Користите И Трговскиот Центар За Украсување, Фестивалот На Продавници Итн. Погоден За Украсување Спални, Кутии За Подароци, Може Да Се Објави Во Секој Агол Од Домот. Квалитетен Материјал : Овие Зборови Цитираат Дека Налепницата Е Изработена Од Квалитет Кој Водоотпорен И Без Избледување Или Промена На Бојата, И Отстранлив, Издржлив Ќе Остане Убав Во Годините Што Доаѓаат. Исто Така, Лесно Е Без Лепак И Без Оштетување На Ѕидот. Одличен Избор За Декорација На Домашен Ѕид. Широка Примена : Налепниците Се Погодни За Повеќето Тврди И Мазни Површини, Такви Ѕидови, Стакло, Огледала, Керамика, Врати, Мебел, Метал, Прозорци Итн. И Добро За Декорација На Домот, Влезот, Дневната Соба, Трпезаријата И Така Натаму. Ве Молиме Користете Ги На Сува, Чиста И Мазна Површина За Подобар Ефект. Овој Производ Е Вметнат На Ѕид Во Спалната Соба, Таванот, Ѕидот На Коридорот, Домот, Над Вратата, Кутијата За Подароци.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката