Јаже за стартување на повлекување со Рачка Диа 3,7 стапки Полиестерски Кабел ЗА Влечење ЗА 152f 154f Дел Од Моторот За Косилка За Трева

Јаже за стартување на повлекување со Рачка Диа 3,7 стапки Полиестерски Кабел ЗА Влечење ЗА 152f 154f Дел Од Моторот За Косилка

DEN 119.84

Достапност

Спецификација : Боја На Јаже : Бел Материјал : Полиестерски Влакна, Дијаметар На Пластикроп : 3мм / 0,12 Инчи Должина : 1,15 метри / 3,77 стапки за Модел На Бензински Мотор : 152f / 154fhandle Големина : 72x53x19mm / 2, 83x2, 1x0, 75 инчи (L*W*H)Содржина На Пакетот : 1 x стартен Кабел со Рачка главно се користи на Моторни Пили За Косилка За Трева, Машини За Сечење Четки За Четки Итн. Ве молиме внимателно проверете ги големините на почетното јаже пред купувањето.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката