Детска Внатрешна Теретана, 2-Во-Дрвени Играчки За Качување, Триаголник Преклопен Качување За Качување И Лизгање За Момчиња И Девојчиња

Детска Внатрешна Теретана, 2-Во-Дрвени Играчки За Качување, Триаголник Преклопен Качување За Качување И Лизгање За Момчиња И

DEN 3.33

Достапност

Детска Внатрешна Теретана, Дрвени Играчки за Качување 2-во-1,Качување Со Преклопен Триаголник За Качување И Лизгање За Момчиња и Девојчиња,18м+. Брендтоем. Материјалдва. Број На Играчит1. Образовна Целтексашка рамнотежа. Точка Димензии Lx Wx Ht38 x 20 x 6 инчи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката