Теа Гувернер Броеше Комплет За Вкрстени Шевови, Буда

Теа Гувернер Броеше Комплет За Вкрстени Шевови, Буда

DEN 2.00

Достапност

Инспириран од природата, овој комплет е детален со користење на различни бои со резултати кои се многу реални. Најискусниот вкрстен шев ќе ужива да работи на лен. Овој комплет содржи ленена ткаенина Од 18 брои Аида, претходно сортиран конец ДМЦ, игла Џон Џејмс, табела и упатства што лесно се следат. Теа Гувернер Броеше Комплет За Вкрстени Шевови, Буда : Големина : 8-3/4 "х 13". 18-грофот аида крпа. Дмц флос и Џон џејмс игла. Табела и упатства што лесно се следат. Прави одличен подарок. Увезени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката