Wazshop Женски Рамни Чевли Со Зашилени Прсти Лак Чевли За Фустани Пријатни На Дами Лесен Бел Леопард печатење 8

Wazshop Женски Рамни Чевли Со Зашилени Прсти Лак Чевли За Фустани Пријатни На Дами Лесен Бел Леопард печатење 8

DEN 350.08

Достапност

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Станови, Рамни Чевли, Чевли За Облекување, Обични Чевли Тип На Шема : Еднобојна, Леопард, Боја На Пес : црна, жолта мрежа, бела мрежа, жолт леопард, Бел леопард (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 9, САД 9.5, САД 10, САД 10.5, Сад 11 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Вештачки Материјал Од Велур : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Прсти : висина на Зашилена цевка : ниска сезона : пролет, лето, fall, зимски Прилики : СЕКОЈДНЕВНИ, ДНЕВНИ, ВНАТРЕШНИ, НАДВОРЕШНИ, ПРАЗНИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Удобно и Дише : овој пар женски рамни чевли има мека и дише вештачка велур ткаенина што ги прави вашите стапала удобни и ги одржува нозете суви при одење. Дизајнот на зашилени прсти ги прави да изгледаат поделикатно.2. Лесен За Носење И Носење : женските удобни рамни чевли усвојуваат дизајн што ве тера да облечете и соблекувате директно без да врзувате врвки за чевли. Единствениот од одење станови може да се свитка по волја, тоа е многу погодно за носење и не зазема простор.3. Дизајн : уникатниот декор на боунот, леопард принт, печатење на пес, дизајн со зашилени прсти и стил погоден за секојдневна, создаваат елегантна, удобна и модна облека.4. Погодна Пригода : овие рамни чевли со шилести прсти можат да го подобрат вашиот изглед и да додадат повеќе женствен шарм. Совршен за секојдневно носење. Тие се исто така одличен избор за работно место, пешачење, шопинг, возење,патување или која било пригода за одмор.Содржина на пакетот : 1 Пар Рамни Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Модни Станови : станови чевли за жени со лак декор што се одликува со исклучителен и стилски горен дел. Се елегантни и флексибилни рамни чевли со моден и убавина изглед. Меки и Флексибилни : Меките вештачки материјали ги прават становите за жени флексибилни и лесни. Овие станови за жени обезбедуваат подобра стабилност и добра поддршка при одење и пазарење. Анти-лизгање : становите имаат издржливи гумени задници, обезбедувајќи стабилно чувство со секој чекор. Ѓонот против лизгање нуди одличен стисок дури и на лизгави површини и нерамен терен. Лесни За носење : Рамните Чевли за жени со вклучен дизајн овозможуваат брзо и лесно вклучување и исклучување. Повод : Совршен За работа, шопинг, пешачење итн. погоден за сите патувања и секојдневни прилики.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката