Долна облека Женски Цврсти Завои Врвови Шорцеви Облека За Спиење Пижами Облека Чиста Мрежа Боди За Жени Долна Облека Долна облека За Жени Со Плус Големина

Долна облека Женски Цврсти Завои Врвови Шорцеви Облека За Спиење Пижами Облека Чиста Мрежа Боди За Жени Долна Облека Долна облека

DEN 3.33

Достапност

Големина тип : Флексибилни. Материјал : Полиестерсезона : Пролет, Лето,Aut, Зима Стил : Секси стил : Комплети За Долна Облека Како да се мие : Ладно Место За Миење Раце : Меден Месец, брачна ноќ, Забава за долна Облека,облека за спиење, Денот на Вљубените.итн пакет : 1 Сет Долна Облека Детали : Различни монитори имаат мала хроматска аберација. Не ми пречи.Кога спиете дома, можете да почувствувате comfortable.It се препорачува рачно миење со температура на водата од околу 30 степени. Секси Долна Облека За Денот на Вљубените Табела : . Големина : С Биста : 90см/35.43" Половината : 60см/23.62" Ракав : 27см/10.63" Врвови Должина : 29см/11.42" Шорцеви Должина : 27см/10.63"Големина : М Биста : 94см/37.01" Половината : 64см/25.20" ракав : 28см/11.02" Врвови Должина : 30см/11.81" шорцеви должина : 28см/11.02"големина : л биста : 98см/38.58" половината : 68см/26.77" ракав : 29см/11.42" врвови должина : 31см/12.20" шорцеви должина : 29см/11.42" женски летни врвови. шорцеви за жени. женски шорцеви.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката