Колекција Женска Навртка Повлечете Панталони Сина Големина Х-Голема

Колекција Женска Навртка Повлечете Панталони Сина Големина Х-Голема

DEN 1.67

Достапност

На секоја жена и требаат црни панталони за да ги носи во канцеларија или надвор на вечера. Овој ситен пар Од Колекцијата Јм се вклопува и ласка како сон. Вискоза/најлон/спандекс; панел : најлон/спандекс. Увезени. Машина за перење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката