Белата Марка Женски Чиста Капчиња Раб Прикривање

Белата Марка Женски Чиста Капчиња Раб Прикривање

DEN 2.33

Достапност

Белата Марка Женски Чиста Капчиња Раб Прикривање Белата Марка Женски Бохо Сонце Капчиња Раб Прикривање ќе биде вашиот. оди-на суштинско значење ова лето! Прекрасната шема капчиња сонцето во центарот на. фустанот е апсолутен шоутопер. Деталите за капчиња во ракавите 3/4 и. раб во полите завршете го шик, бохо изглед. Со својата лесна ткаенина. и опуштено вклопување, Ќе се задржи Женското Капчиња Бохо Сонце Од Белата Марка. кул и стилски во жешките летни денови. Карактеристики : Прикривање, Детали За Капчиња За Сонце, Раб, Лажичка. Деколте, Над Должината На Коленото, 3/4 Ракави, Проегирен, Опуштен Материјал : 60% Полиестер,. 40% Вискоза; Премиум Избрана Ткаенина Со Висок Квалитет, многу мека за допир и. носете. ОПЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА : Достапно Во Една Големина Најмногу одговара За Миси (Ни Одговара. 4-12) И Една Големина Најмногу одговара За ПЛУС (НИ Одговара 12-20) ПОВОД : Погоден За одмор, забава, одмор, плажа,. лето, забава во базен, одморалиште итн. Нега на облека : машинско перење/Рачно перење, со ладна вода, не пеглано. или избелени на висока температура. Висат Сува. Карактеристики : Детали За Капчиња, Раб Со Реси, 3/4 Ракави, Деколте Со Лажичка, Должина над Коленото, Опуштено Вклопување. Ткаенина : 60% Полиестер, 40% Вискоза; Премиум Избрана Ткаенина Со Висок Квалитет, многу мека за допир и носење. ОПЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА : Достапно Во Една Големина Најмногу одговара За Миси (НИ Одговара 4-12) И Една Големина Најмногу одговара За Плус (НИ Одговара 12-20). Стил : Одлично прикривање за дводелни бикини, едноделен костим за капење или какви било костими за капење. Може да биде стилизиран и со резервоар и шорцеви за шик, секојдневен изглед. Совршен за плажа или обични собири.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката