Предизвик Марелон y-вентил

Предизвик Марелон y-вентил

DEN 0.33

Достапност

Доверувајте ја предната страна да ви донесуваат одлични производи секој пат. Предизвик Марелон y-вентил : Суштинско парче опрема кога се бара проток на вода или други течности да се пренасочи. Монтиран на преграда. Управувано со движење од 120 °. Модел : MF854. Пристаништа : 3/4 "Барб.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката