Полумесечина Тој Клучен Сет Компјутер. Долга Рака Сае

Полумесечина Тој Клучен Сет Компјутер. Долга Рака Сае

DEN 279.20

Достапност

Полумесечина хексадецимални копчиња се достапни во типови на преклопување или долги раце во најчестите големини. Тие се произведени од легиран челик со висока јачина и имаат ознаки за големина за секој клуч. Шестоаголните клучеви со долга рака се сместени во цврст, пластичен кади. Кади вклучени. Легиран челик со висока јачина. Долга должина за зголемен пристап.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката