Машки Обични Фитнес Панталони За Трчање Врвка Лабава Половина Еднобојни Панталони Џеб Лабави Панталони За Суи 8

Машки Обични Фитнес Панталони За Трчање Врвка Лабава Половина Еднобојни Панталони Џеб Лабави Панталони За Суи 8

DEN 1.00

Достапност

Сезона : Цела Сезона. Пол : Мажи. Повод : Секојдневен,Плажа,Спорт,обука. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Боја На Почвата. Стил : Мода. Украсете : Џебови. Верзија : Редовна. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Машки Табела За Панталони : . Големина : М Половината : 68-81см/26,77-31,89" : 100см/39,37" Должина : 98см/38,58"Големина : Л Половината : 72-90см/28,35-35,43" : 104см/40,94" Должина : 100см/39,37"Големина : XL Половината : 76-94см/29,92-37.01" : 108см/42.52" должина : 102см/40.16"големина : ххл Половината : 80-99см/31.50-38.98" : 112см/44.09" должина : 104см/40.94"големина : хххл половината : 84-104см/33.07-40.94" : 116см/45.67" должина : 106см/41.73" моден стајлинг : машките удобни панталони имаат безвременски џебен дизајн за изглед што сјае во ресторанот, работата или Дома Меѓу Семејството и пријателите. Памучна Маичка. Ткаенината Е Мека. Удобно За Носење. Нежно Миење Раце Или Машинско Перење. Ако Имате Какви било Прашања, Можете Да Не Контактирате Во Секое време, Ние ќе Ви Обезбедиме Висококвалитетна Услуга. Класично Вклопување Со Беспрекорни Страни За Полесна Печатење. За Трчање На Отворено Или Која Било Друга Вежба.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката