Женска Технологија Краток Ракав V-Вратот Пакет

Женска Технологија Краток Ракав V-Вратот Пакет

DEN 1.00

Достапност

100% полиестерски дрес со влакно; миси контурирана силуета со страничен спој и рамо напред; Аквафхс за својства на фитил; Фрешкаре за антимикробни својства; 1/2 митрирана кола за вратот на вратот; контрастна лента за вратот на јаглен; Ракав Со Двојна игла и долни рабови; Пакет Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави На Гилдан Женски 5.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката