Плус Големина Fall Зимски Coот Палто Жени Долги Жени Обични Исечени Сомотски Јакни Со Копчиња Надолу Кошули Со Долги Ракави Јакна Со Џебови Женска Надолна Подуена Јак

Плус Големина Fall Зимски Coот Палто Жени Долги Жени Обични Исечени Сомотски Јакни Со Копчиња Надолу Кошули Со Долги Ракави

DEN 591.68

Достапност

Сезона : Одговараат За Целата Сезона. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Декорација : Џеб. Стил : Секојдневен,Моден. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Капутплус Големина Женска Јакна Анорак Женска Кожа И Волнено Палто Тренинг Јакни За Жени Плус Големина Јакни Палта за Жени 6x Женски Зимски Јакни Табела Со Големина : . Големина : S Биста : 102cm/40.16" ракав : 72cm/28.35" Должина : 69cm/27.17"Големина : M Биста : 107cm/42.13" Ракав : 73cm/28.74" Должина : 70cm/27.56"Големина : L Биста : 112cm/44.09" Ракав : 74cm/29.13" Должина : 71cm/27.95"големина : xl биста : 117cm/46.06" ракав : 75cm/29.53" Должина : 72cm/28.35"големина : xxl Биста : 122cm/48.03" Ракав : 76cm/29.92" Должина : 73cm/28.74" xxl биста : 122cm / 48.03 "Ракав : 76cm / 29.92" Должина : 73cm / 28.74 информации за големината Во описот на сликата за да ја изберете вашата големина. Ви благодариме За Вашето Разбирање Зимски Јакни Жени Мода Долга женска јакна плус Големина Палта Жени 4xrenchот Палто Лесен Краток Женски Капут Облечен. "П. П. Материјал" Полиестер; Супер Мека И Лесна Кадифена Јакна За Жени! Палта За Жени Со Плус Големина 5x Подуена Кошула Зимска Деловна Облека Со Долги Ракави За Жени Жени Кои Трчаат Елек Од Руно Преголем Женскиatов Капут. ✦【Повод】 Стилски Копчето До Сомотски Јакна Е Совршен Избор За Вашата Дневна Облека, Надворешни Активности, Шопинг, Клуб, Партијата, Датуми И сите Други Прилики Во Пролет, Есен И Зима Долг Џемпер Јакна Жените женски Outerwear Елеци Жените S Вест Долго надолу Јакна Вест Шанкер Јакна. ✦【Повод】 Стилски Копчето До Сомотски Јакна Е Совршен Избор За Вашата Дневна Облека, Надворешни Активности, Шопинг, Клуб, Партијата, Датуми И сите Други Прилики Во Пролет, Есен И Зима Долг Џемпер Јакна Жените женски Outerwear Елеци Жените S Вест Долго надолу Јакна Вест Шанкер Јакна. ✦【Повод】 Стилски Копчето До Сомотски Јакна Е Совршен Избор За Вашата Дневна Облека, Надворешни Активности, Шопинг, Клуб, Партијата, Датуми И сите Други Прилики Во Пролет, Есен И Зима Долг Џемпер Јакна Жените женски Outerwear Елеци Жените S Вест Долго надолу Јакна Вест Шанкер Јакна.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката