Обновен HP Compaq 8100-SFF WA2-Десктоп Со Intel Core i5-Процесор, 4gb Меморија, 250gb Хард Диск И Windows Pro

Обновен HP Compaq 8100-SFF WA2-Десктоп Со Intel Core i5-Процесор, 4gb Меморија, 250gb Хард Диск И Windows Pro

DEN 1162.40

Достапност

Идеален за работа или игра, Обновениот HP Compaq 8100-SFF WA2-0336 Десктоп КОМПЈУТЕР има intel Core i5-650 процесор и 4 GB меморија. Чувајте фотографии, музика, филмови и повеќе НА хард дискот ОД 250 GB. Реновиран HP Compaq 8100-СФФ WA2-0336 Десктоп КОМПЈУТЕР : Клучни Карактеристики и Придобивки : Intel Core i5-650 процесор3.2 GHz. 4gb DDR3 sdram системска меморија (проширување НА 16 GB)Ви Дава моќ да се справи со повеќето моќ гладни апликации и тони мултимедијална работа. 250 GB sata hard drive Store 166,000 фотографии, 71,000 песни или 131 часа HD видео и многу повеќе. Dvd drive Watch филмови и читање Цд-а И Двд-А во повеќе формати. 10/100/1000база-Т Етернетповрзете се со широкопојасен модем со Жичен Етернет. Интел Интегрирана Графика. Дополнителни Карактеристики : 10 X USB 2.0 порти, 1 x VGA порта, 1 x ethernet порта, 1 x аудио-надвор џек, 1 x микрофон џек. 1 x 5.25" надворешен залив, 1 x 3.5" внатрешен залив, 2 x PCI Експрес (x16) полу-големина слотови, 1 x PCI Експрес полу-големина слот, 1 x PCI половина големина слот. 16,7 фунти; 13,3" х 3,95 "х 14,9". Софтвер : Вистински Мајкрософт Виндоус 10 Про 64-битна. Опциите за резервна копија и Враќање вградени Во Виндоус ви овозможуваат да креирате безбедносни копии од вашите најважни personal датотеки, така што секогаш сте подготвени за најлошото. Поддршка и гаранција : Реновираните предмети имаат 1-годишни делови и ограничена гаранција за работна сила. Обнова партиција на Хард Диск. Што Има Во Кутијата : Кабел за Напојување. Водич За Брз Почеток. За да ги видите спецификациите на производителот за овој производ, кликнете here.To погледнете ја листата На Нашите Додатоци ЗА КОМПЈУТЕР, кликнете овде.Тргувајте со вашиот користен компјутер и електроника за повеќе пари за трошење. Добро за вашиот паричник и околината - кликнете овде. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката