Супер Сјај Руменило Нијанса На Образи И Усни Градежно Лесно Руменило Проегирна Мулти Хидратантна Формула Цел Ден Носете Лесно Нанесување Треперливи Мешавини Совр

Супер Сјај Руменило Нијанса На Образи И Усни Градежно Лесно Руменило Проегирна Мулти Хидратантна Формула Цел Ден Носете Лесно

DEN 1.33

Достапност

Руменило Образ И Усна Нијанса Градежна Лесна Руменило Чиста мулти Хидратантна формула цел ден носете Лесно Нанесување Треперливи Мешавини Совршено на Кожата . Материјал : . Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 60гр. големина На Пакетот : 5х6х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.[Боја На Усните И Двојна Употреба На Образите] Мултифункционалната Формула За Шминкање На Бојата На Усните Носи Убава И Природна Шминка На Усните И Образите. Користете И На Усните И На Образите, Супер Слатко. Сакате Да Бидете Едноставни, Но Не Сакате Да Изгледате Досадно? Тенкиот Слој Може Да Донесе Природно Чувство На Усните И Образите. Текстурата Е Свежа И Не Леплива, А Бојата Се Менува Со Температурата. Бојата На Усните 3.0 Доаѓа Наскоро! Новиот Двоен Сјај За Усни За Образите И Усните Прави Усните И Образите Да Се Чувствуваат Помазно Отколку Што Мислите!. Сјајните Усни Се Топли Како Изворска Вода, А Природната Боја На Усните Ве Прави Посигурни Без Шминкање. Меката Прашкаста Природна Боја На Лицето И Благото Навлажнувачко Масло Ја Прават Кожата И Образите Да Се Вклопат Заедно Без Да Бидат Мрсни. [Лесен И Мазен] На Овој Сјај За Усни Е Безбоен И Транспарентен. Навлажнувачкиот Филм На Ниво НА БАЊА Во Прав Ги Прави Усните Полни Со Вода, Лесни и Затегнати. Може Да Се Носи Насекаде Во Секое Време.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 472.48

Покажете го вашиот омилен стил во чизми за клинки од клин од Brinley Co Овие широки чизми за теле се одликува�