Продавница За убавина Нов Моден Појас Гледајте Женски Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Подарок Бо Пакување Здравствени Производи Дозвола За Лична

Продавница За убавина Нов Моден Појас Гледајте Женски Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Подарок Бо Пакување Здравствени

DEN 1152.00

Достапност

Нов Моден Појас Гледајте Женско Слободно Време Кварц Женска Нараквица Нараквица Кутија За Подароци Пакувањекарактеристики : секојдневниот и дизајнот е мал и исклучителен, што зрачи со мода овој часовник е погоден за различни стилови на облека. Совршен за сите видови деловни активности, слободно време, внатрешни И надворешни активности Часовниците станаа главна атракција на зглобовите. Нашиот пакет вклучува часовници, нараквици и кутии за подароци. Тоа е многу добар подарок За Девојка И ќерка Работата ја намалува досадата, станува сигурна и го подобрува секојдневниот живот На Меѓународните односи Свадба-станете пошармантни И одржувајте убава Љубов Движење : кварцно движењебијален материјал : легура : нашиот часовник е декоративен и не е водоотпорен.Пакетот вклучува : 1 часовник Нетоксичен и безбеден : ние сме посветени на здравјето и безбедноста како врвен приоритет и осигуруваме дека сите производи се дизајнирани и произведени да бидат нетоксични и безбедни. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство. Применливи прилики : овој производ може да се користи како празнични подароци за роденден и изненадувања за забави за најблиските или пријателите, што може да обезбеди добра семејна атмосфера и меѓучовечки односи и да им даде на луѓето незаборавни спомени. Внимателна услуга : нашата цел е да ги ставиме нашите клиенти во центарот на сѐ што правиме. Нашиот тим е секогаш подготвен да ги слуша повратните информации и предлозите на клиентите и ќе помогнеме при какви било проблеми со кои се соочуваме при употребата на нашите производи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката