Сехао Женскиout Зима Еднобојна Тренингот Дома Топла Еластична Половината Кадифен Панталони Панталони, Сива М

Сехао Женскиout Зима Еднобојна Тренингот Дома Топла Еластична Половината Кадифен Панталони Панталони, Сива М

DEN 639.84

Достапност

Марка : Сехао Големина : С Половината : 72см/25.20" колк : 92см/33.07" Инсеам : 70см/26.77" Должина : 96см/37.01" Големина : М Половината : 76см/26.77" Колк : 96см/34.65" Инсеам : 71см/27.17" Должина : 97см/37.40" Големина : л Половината : 80см/28.35" колк : 100см/36.22" инсеам : 72см/27.56" должина : 98см/37.80" големина : xl половината : 84см/29.92" колк : 104см/37.80" инсеам : 73см/27.95" должина : 99см/38.19" големина : xxl Половината : 88см/31.50" колк : 108см/39.37" инсем : 74см/28.35" должина : 100см/38.58" женски Есенски зимски тренинг Со цврста боја Дома Топли Еластични панталони за половината Pants Size Waist Hip Inseam Length S72cm/25.20"92cm/33.07"70cm/26.77"96cm/37.01"M76cm/26.77"96cm/34.65"71cm/27.17"97cm/37.40"L80cm/28.35"100cm/36.22"72cm/27.56"98cm/37.80"XL84cm/29.92"104cm/37.80"73cm/27.95"99cm/38.19"XXL88cm/31.50"108cm/39.37"74cm/28.35"100cm/38.58"Size : SWaist : 72cm/25.20"Hip : 92cm/33.07"Inseam : 70cm/26.77"Length : 96cm/37.01"Size : MWaist : 76cm/26.77"Hip : 96cm/34.65"Inseam : 71cm/27.17"Length : 97cm/37.40"Size : LWaist : 80cm/28.35"Hip : 100cm/36.22"Inseam : 72cm/27.56"Length : 98cm/37.80"Size : XLWaist : 84cm/29.92"Hip : 104cm/37.80"Inseam : 73cm/27.95"Length : 99cm/38.19"Size : XXLWaist : 88cm/31.50"Hip : 108cm/39.37"Inseam : 74cm/28.35"Length : 100cm/38.58" Памучни Мешавини. Боја и Големина : Сива М.Машина За Перење Или Миење Раце. Ткаенината има малку истегнување, мека и удобна. Ве молиме внимателно погледнете го водичот за големина пред да го купите. Доволно лежерно за носење на работа, бранч, запознавање, доволно формално за носење на вечера, настани, погодно за носење на забава, излегување, ноќно излегување.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката