Висок Струк Велосипедски Шорцеви Теретана За Жени Дами Трчање Хеланки Спортски Јога Панталони Активна Облека Цврст Тренинг Панталони Со Висок Струк Моторџиски Шо

Висок Струк Велосипедски Шорцеви Теретана За Жени Дами Трчање Хеланки Спортски Јога Панталони Активна Облека Цврст Тренинг Панталони

DEN 271.84

Достапност

Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет!Пол : Жени ,Женски,Дамски Тип : Жени Се Водат Јога Шорцеви ,Жени Висок Половината Тренингот Шорцеви,Висока Половината Контрола На Стомакот Трчање Шорцеви ,Жени Велосипедизам Шорцеви ,Салата Моторџиски Топла Панталони,Хеланки Активни Секојдневен Спортски Модел : Еластична Половината,Леопард печатење,Маскирна Печатење Главна Боја : Вино Црвена,Сина,Бела,Розова,Црвена,Виолетова,Зелена,Кафеава,Светло Зелена,Темно Сина,Темно Зелена,Сива бела,Розова Црвена,Светло Црна,Црна Големина : С,М,Л,Xlseason : Пролет,Лето,Aut ,Есенски Материјал : 92% Полиестер 8% Spandexoccasions : Улична Облека,Домашна Облека, Јога, Велосипедизам, Одбојка, Вежбање, Фитнес, Кревање Тегови, Трчање, Секаков Вид На Тренингот, Или Секојдневна Секојдневна Корисносткарактеристики покриеност ● Висок Струк за Слабеење ● Висок Пораст, Широк Појас Без Врв На Мафини и Максимална Покриеност При Свиткување И Истегнување,Овие Тесни Хеланки Се Сечат Во Висококатница Силуета Со Целосен Еластичен Широк Појас,Контрола На Стомакот + Разни Бои За Прилики И Freeономски Шевови Без Плевел За Природен Опсег На Движења. Совршен За Улично Носење,Домашна Облека, јога, велосипедизам, одбојка, вежбање, фитнес, кревање тегови, трчање, секаков вид тренинг или секојдневна секојдневна употреба. Вклучен пакет : 1 х Жени Обични Шорцеви ткаенината што ја отстранува Влагата, дише и се протега обезбедува целосна покриеност. Висок пораст, широк појас без врв на мафини и максимална покриеност при свиткување и истегнување,овие тесни хеланки се сечат во висококатница силуета со целосен еластичен широк појас,контрола на стомакот. Без шевови и freeономски шевови за природен опсег на движење. Совршен За Улично Носење,Домашна Облека, јога, велосипедизам, одбојка, вежбање, фитнес, кревање тегови, трчање, секаков вид тренинг или секојдневна секојдневна употреба.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката