Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Тркалезен Синџир Змија

Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Тркалезен Синџир Змија

DEN 1.67

Достапност

Подобрете ја вашата облека со навестување на едноставна софистицираност со овој тркалезен ѓердан од змиски ланец. Одликувајќи се со брилијантна завршница исечена со дијаманти за траен сјај, овој синџир широк 1,25 мм доаѓа со затворач за канџи од јастог што го одржува безбеден цел ден. Изработен од сребро, овој синџир е достапен во должина од 30 инчи.Метална Тежина : 8,23 Грама Накит Тип : Стил На Финиш : Тркалезна Змија Синџир Накит Финиш : Висок лак, Дијамант-секач : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Сребрена Боја На Сребрена Боја : Бели Димензии : 30-инчен х 1,25 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Италија Стерлинг Сребро, Полиран, дијамант-сече, Цврст, Јастог Канџа.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката