Псеврлт Играчки Бебе Играчки Ремен Зголемување Телескоп + Играчка Детска Вратоврска Двоглед 2. Образование На Вратот Играчки За Момчиња Девојчиња

Псеврлт Играчки Бебе Играчки Ремен Зголемување Телескоп + Играчка Детска Вратоврска Двоглед 2. Образование На Вратот Играчки

DEN 0.33

Достапност

Нова Детска Играчка За Зголемување 2,5 х 26 Бинокуларен Телескоп + Ремен За Вратоврска За Вратот ние не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратиме производот по случаен избор, можете да разберете опис : Истражете го светот со оваа рана научна алатка2, 5 X зголемување, со висока дефиниција. 26 зголемување играчка двогледпогоден за различни возрасти на луѓе кои гледаат концерт, игра и носат.Двогледот може да се преклопи навнатре. Таму врзувањето може да се закачи на вратот.Добар подарок за вашите деца, пријатели, роднини и така натаму.Учење и образование.Децата се запознаваат со зголемувањето и чувството на користење двоглед едноставна за употреба двогледот има копче за фокусирање и отцепени ленти 3+ Спецификации : Материјал : Изборна Боја : Случајна Големина на Боја : 9.8*6.8*3cm Style : Двогледмагнификација : 2.5 XCaliber : 25mmpackage вклучени : 1 x Нова Детска Играчка за Зголемување 2.5 x 26 За развој на фини моторни вештини. Одлична едукативна играчка за играње на вашето дете. Им помага на малите деца да развијат фини моторни вештини, координација на рацете на очите, решавање проблеми. Како роденденски подароци или фестивалски подароци за деца е прекрасно!. Подобрување на координацијата око-рака на децата и чувството за разбирање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката