Етл Архитект Кали Дизајн Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Етл Архитект Кали Дизајн Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 271.84

Достапност

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипаж Вратот Бела Етл Архитект Кали Дизајн Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Етл Архитект Кали Дизајн отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката