Дизни Мали Девојчиња Принцези Костими За Капење, Парче, Големини 4-8

Дизни Мали Девојчиња Принцези Костими За Капење, Парче, Големини 4-8

DEN 447.84

Достапност

Дизни Мали Девојчиња Принцези Костими За Капење, 1 Парче, Големини 4-8. На вашето малечко ќе му се допадне оваа официјално лиценцирана костими за капење. Тие ќе бидат подготвени за лето во оваа лиценцирана облека за капење која е совршена за забава на отворено на сонце или вода и ќе бидат подготвени да направат прскање на базенот. Оваа облека за капење Е ткаенина заштитена со 50+ И може да се пере во машина. Машина за перење. УПФ 50+-. Официјално Лиценциран. Увезени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката