Санвиглор Дами Слајд Сандала Лак Сандали Лизгање На Слајдови Надворешна Удобност Лесни Влечки Фау Велур Отворен Пети Обични Чевли Шарени 11

Санвиглор Дами Слајд Сандала Лак Сандали Лизгање На Слајдови Надворешна Удобност Лесни Влечки Фау Велур Отворен Пети Обични

DEN 1264.00

Достапност

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Рамни Сандали, Модни Влечки, Слајдови, Слајд Сандали, Летни Сандали, Сандали На Плажа Тип На Шема : Цврста Боја : како што покажуваат сликите (Опционално)Големина : САД 5, САД 6, САД 7, САД 8, САД 9, САД 10, САД 11, САД 11.5 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Вештачки Велур Ѓон материјал : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Лизгајте На Типот На Прсти : Отворена Висина На Цевката : Безсезона : Летни Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празници, Плажа, Датуми, шопинг Карактеристики : 1. Рамните сандали со повеќе дезени и бои за жени се безвременски во стил и совршено се комбинираат со секоја секојдневна облека!2. Лесно се лизга и оди,сандали се дизајнирани за погодно излегување.3. Лесен гумен ѓон за исклучителна флексибилност и влечење.4. Удобна рамна конструкција за удобно целодневно носење со различни тимови.5. Прилики : Шопинг, Запознавање, Одмор, Секојдневна Облека, Забава, Плажа, Улица, Летни Секојдневни Сандали.Содржина на пакетот : 1 Пар Рамни Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Модни Сандали : рамните сандали за жени имаат дизајн на отворен прст и лак, а мекиот ремен носи удобност и ќе импресионира во сите секојдневни прилики. Отворениот прст ги одржува стапалата да дишат. Лесно вклучување и исклучување : Лизнете право во овие рамни сандали. Летните сандали со отворен грб може да се земаат и исклучуваат без напор. Дизајнот на лизгање е удобен и едноставен. Нелизгачки Ѓон : Рамните сандали нудат лесна и трајна издржливост. Гумен ѓон што не се лизга во дизајнот на текстура што ве спречува да се лизнете при одење по влажен под. Рамни Сандали За Жени : Летните слајдови се лесни и удобни.Модниот стил совршено одговара на вашата нога, затоа земете ги овие влечки со вас за свеж и секојдневен летен изглед.!. Прилики : Без разлика дали носите шорцеви, фармерки, Маици или здолништа, овие женски сандали може да се носат со која било ваша облека. Совршен за пешачење, шопинг, активности во затворени простории и на отворено, летна плажа, забава или канцеларија итн.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката