џавеиви Бебе Мали Девојчиња Шорцеви Облека Поставува Еднобојна Возбуда Ромпер И Цветни Пп Шорцеви Лента За Глава Поставува Летна Облека

џавеиви Бебе Мали Девојчиња Шорцеви Облека Поставува Еднобојна Возбуда Ромпер И Цветни Пп Шорцеви Лента За Глава Поставува Летна

DEN 1.00

Достапност

Бебе Девојки 3 ПАРЧИЊА Шорцеви Поставува Еднобојна Возбуда Ромпер И Цветни Пп Шорцеви Лента За Глава Поставува Летна Облека. ttt T T T T Tt t t t t. 0-3 Месеци t Tops Должина : t14, 57 t Bust : t18, 11 Tpants Должина : t7, 87 . 3-6 МесециTtops Должина : t15, 35 t Bust : t18, 90 Tpants Должина : t8. 27 . 6-9 МесециTtops Должина : t16. 14 t Bust : t19. 69 Tpants Должина : t8. 66 . 9-12 МесециTtops Должина : t16, 93 t Bust : t20, 47 Tpants Должина : t9. 06 . 12-18 Месециt Tops Должина : t17, 72 t Bust : t21, 26 Tpants Должина : t9, 45 . Спецификација : . Материјал : Мешавина Од Памук . Должина На Ракавот : Кратко. Тип На Шема : Цветни . Пол : Девојка. Тип На Ставка : Сетови. Вклучен Пакет : . 1 х ромпер + 1 х шорцеви + 1 х лента за глава. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : комплетите За шорцеви За девојчиња се изработени од материјал за мешавина од памук, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на кожата на вашите деца. Дизајн : Облека за девојчиња, еднобојна боја, краток ракав, тркалезен врат, ребрести, копче надолу, возбуда трим ромпер, слоевит возбуда шорцеви со цветни шема, лак лента за глава, многу кожата-пријателски. Прилика : комплет шорцеви за облека За девојчиња е погоден за секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, домашна облека, облека за играње, забава на пријатели, семеен собир, фотосесија, црква, роденден, прослава, училиште и така натаму. Подарок : 3 парчиња летни облеки за вашата мала принцеза. Одличен подарок за роденден, фестивали, одмор, одмор или секојдневно изненадување. Супер слатки девојки облека за девојки. Вклучен пакет : 1 x девојка ребрести ромпер + 1 x цветни шорцеви + 1 x лента за глава. 3 парчиња мода девојка летна облека сет прави вашите девојки симпатична и кул.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката