Грианлок Ноќници За Жени Облека За Спиење Со Кратки Ракави Пижами Фустан Лабави Џебови Кошула За Спиење Лежерна Облека Обичен Фустан Од Маица

Грианлок Ноќници За Жени Облека За Спиење Со Кратки Ракави Пижами Фустан Лабави Џебови Кошула За Спиење Лежерна Облека Обичен

DEN 203.04

Достапност

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан Тип На Шема : Печатена Боја : Зелена, Сива, Розова, Виолетова, Црвена, Жолта, Црна (По Избор)Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекснеклин : Ѓердан На Екипажот : Над Коленото Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето ,all Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Фустан Со Маица Со Кратки Ракави, Тркалезен Врат, Еднобојна, Цветна Шема, Едноставен Фустан Со Лабаво Вклопување Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. 3. Карактеристика : Женски Сарафан На Плажа Со Кратки Ракави,Женски Фустан Со Летна Кошула, Жени Кратки Фустани4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Летен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Женски Секојдневен Фустан Со Маици, Женски Лабави Ноќници, Фустан Со Пижами,Женски Фустан На Плажа Бохо, Женски Фустан За Спиење Со Кратки Ракави, Сарафан. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Дизајнот Со Кратки Ракави Прави Да Изгледате Уникатно И Шармантно Во Толпата. Дизајн-Секојдневен лабав широк дизајн, тркалезен врат, краток ракав, мини фустан со маица, летен сарафан. Прилика-Дизајнот На Природата Го Прави Овој Фустан Одличен Избор За Секојдневно Носење, Средба Со Пријателите, Активности На Отворено, Излегување, Улично Носење, Запознавање, Дома, Работа Итн. Натпревар - Можете Да Го Облечете Многу Лесно Со Секоја Комбинација На Накит од Наметка,Сандали, Потпетици,Апостолки Или Дури И Патики. Спарете Го Со Хеланки Е Исто Така Убав Натпревар.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката