Конзола за рачна видео игра на Penојстик на Пенелопе

Конзола за рачна видео игра на Penојстик на Пенелопе

DEN 3.33

Достапност

Големината на екранот на оваа видео игра е 4,3 инчи. Форматот на играта е поддршка на осум симулатори. Видео формат е поддршка AVI / RMVB / MP4 / MP5 и други формати. Капацитетот на батеријата е 1500 m Ah. Експанзија на меморија преку поддршка на капацитетот на картичката TF 1 GB-64 GB. Мултимедијалните функции вклучуваат поддршка за дигитални фотографии, музика, видеа и филмови, постојан календар, стоперка, камера, видео, професионални е-книги. Методот на работа е стандардно копче, аркаден џојстик. Музички формат е APE / MP3 / WMA / ACC / FLAC. Методот за преземање е преземање од USB порта на компјутер. Функцијата на архивата е меморија на прекин. Опсег на возраст : 10+ години . Тежина на производот : околу 200гр. Список на пакување : 1 * Конзола за рачни игри, 1 * слушалки, 1 * Упатство за корисникот (англиски), 1 * USB кабел . материјалот е ABS . Бојата е црвена и сина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката