10FT USB-C Кабел И Случај Појас Клип И Заштита На Приватноста На Екранот За Samsung Galaxy S Ултра-Комбо Тип-C Полнач Кабел Моќ И Кожа Футрола Покритие & TPU Филм Анти-Ѕиркаат

10FT USB-C Кабел И Случај Појас Клип И Заштита На Приватноста На Екранот За Samsung Galaxy S Ултра-Комбо Тип-C Полнач Кабел

DEN 207.68

Достапност

Вистинска чувствителност на допир за природно чувство што обезбедува беспрекорна точност на екранот на допир. Висококвалитетен материјал од кожа : го штити вашиот вреден телефон.10 FT USB - C кабел чувајте го чист, заштитен и приватен со овој заштитник на екранот на филтерот за приватност.Стандарден USB Кабел : овој кабел е лесен за носење, совршен за патување, чување во преградата за ракавици, чанта, биро или на кое било друго место каде што некогаш би можеле да ви треба дополнителен кабел за синхронизација или полнење на вашиот мобилен телефон или таблет СО USB конектор тип-Ц. Магнетна телефонска размавта : безбедна и безбедна. Оптички анти-шпионски филтер + 3д Допир компатибилен + 3д крива одговара + супер анти-гребење + олеофобен слој слој. Доаѓа во масовно пакување (пакување без малопродажба). Крајна издржливост : трае 12 пати подолго од другите кабли и докажано е дека издржува над 12000 свиоци во строги лабораториски тестови. Нов конектор тип-ц (усб-ц). Материјал : стп(синтетичка) кожа.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката