Речиси Природно 19 Пластична Мини Палма Вештачка Фабрика Во Вазна, Зелена

Речиси Природно 19 Пластична Мини Палма Вештачка Фабрика Во Вазна, Зелена

DEN 1199.84

Достапност

Со висина од 19 инчи, оваа вештачка мини дланка доаѓа во сет од три и би бил совршен додаток на секој декор. Можете да ги додадете вашите омилени тропски цвеќиња во вклучената стаклена вазна за да ги нагласите зелените реси на мини дланката, или едноставно да ги оставите како што е и да ги ставите на вашата канцелариска маса. Речиси Природна Мини Палма Вештачко Растение Во Вазна (Во собата на 3) : Ч : 19 Во. В : 10 Во. Д : 2 Во. Додава мал допир на природата во вашата канцеларија. Мали, нежни зелени дланки. Направено со големо внимание на деталите. Доаѓа во сет од три. Се препорачува само за внатрешна употреба. Предметот можеби ќе треба повторно да се обликува кога ќе се отстрани од кутијата. Вазна Димензии : Ч : 6 Во. В : 3 Во. Д : 3 Во.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката