Cloyes Bk Моторот Тајмингот Појас Компонента Комплет Одговара: 1988-ТОЈОТА ПИКАП, 1988 - TOYOTA 4RUNNER

Cloyes Bk Моторот Тајмингот Појас Компонента Комплет Одговара: 1988-ТОЈОТА ПИКАП, 1988 - TOYOTA 4RUNNER

DEN 2.33

Достапност

Комплетите За Ремени за Тајминг на клојс ги вклучуваат сите компоненти за целосна, брза и ефикасна замена на временскиот ремен. Клојс го користи најновиот дизајн и технологија за да понуди комплетни комплети за временски ремени кои ги исполнуваат или надминуваат барањата ЗА изведба НА ОЕМ и обезбедуваат тивко и без одржување искуство. Погодно спакувани во една кутија, овие комплети може да вклучуваат ремен за мерење на времето, макара за затегнување на ременот и безделник за појас. Деловите на клојс се ДИЗАЈНИРАНИ и произведени со помош на напредни материјали. Секој дел е опширно тестиран за функција и издржливост за да се обезбедат оптимални перформанси. Погледнете го нашиот онлајн каталог за детални информации специфични за апликацијата. Cloyes BK154 Моторот Тајмингот Појас Компонента Комплет.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката