Елбурн Гарден Виси Жардиниер За Лути Пиперки, Јагоди И Билки, Градини Наопаку Садење Домати

Елбурн Гарден Виси Жардиниер За Лути Пиперки, Јагоди И Билки, Градини Наопаку Садење Домати

DEN 2.33

Достапност

Изработена од висококвалитетен филц материјал, оваа висечка вреќа за растење е лесна и силна, еднократно и дише за лесен раст на растенијата. Широко се користи во балконско позеленување, домашно позеленување, позеленување родител-дете, фарма, садење стаклена градина итн. Спецификација : . Материјал : Филц. Боја : црна, зелена. Големина : 38х22см Лесно без кавга садење домати и зеленчук. Жетва на ниво на градите, без потреба да се врзуваат лозите. Помалку нечистотија и грешки во споредба со конвенционалното садење и апсолутно без плевел!. Наопаку Дизајн : Заштедува простор и ја користи гравитацијата за да го максимизира снабдувањето со вода и хранливи материи до корените. Материјал Од Ткаенина : Природно исушете ги корените за да промовирате здрав раст на коренот. Овозможува максимален кислород до корените. Заштитува од прекумерно наводнување и мувла. Дизајн со еден Ремен : го олеснува полнењето со земја и вода. Исто така, ви овозможува да засадите дополнителни билки одозгора. Цврстата рачка ви овозможува лесно да висат. Висечкиот Сад за Јагоди може да се закачи насекаде, не зазема простор на подот, може да ја украси просторијата, да ја направи вашата соба градина, да ја закачи во градината или дворот итн.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката