Даива ТАТ721МХХС Татула Прачки Спин

Даива ТАТ721МХХС Татула Прачки Спин

DEN 3.33

Достапност

Бидете подготвени кога ја удирате водата на вашата оваа сезона,а сезоните што треба да ги следите со Оваа Даива ТАТ721МХХС Татула Прачки Спин. Направен е со Ексклузивна Технологија На Графит НА Даива (Супер Волумен Влакна), што го прави издржлив, флексибилен и долготраен. Оваа риболовна шипка за вртење има дизајн на сплит зафат СО ПЕНА ЕВА и чувар на куки, како и водичи За прстени Фуџи Алконит. Тоа е убав начин да ги држите под контрола големите и моќни дивеч риби додека ги виткате. Даива ТАТ721МХХС Татула Прачки Спин : 7 '2". 1 парчиња. МХ. Ф.8-17лб. Даива татула прачка е направена со ексклузивна Технологија На Графит НА Даива (Супер Волумен Влакна).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката