Централен Мичиген Лесен Капак За Скара

Централен Мичиген Лесен Капак За Скара

DEN 2.67

Достапност

Покажете го вашиот омилен тим и заштитете ја вашата скара на скара во исто време! Капакот е направен од .10 мил дебел тежок винил и го содржи логото на вашиот омилен тим. Постои кука и јамка велкро затворање на дното за безбедно вклопување. Димензии : Ширина-70 инчи (се вклопува до 68 инчи широк скари); висина-33 инчи; длабочина-20 инчи. Покажете го вашиот омилен тим и заштитете ја вашата скара на скара во исто време! Капакот е направен од .10 мил дебел тежок винил и го содржи логото на вашиот омилен тим. Постои кука и јамка велкро затворање на дното за безбедно вклопување. Димензии : Ширина-70 инчи (се вклопува до 68 инчи широк скари); висина-33 инчи; длабочина-20 инчи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката