Реконструирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Сите Обоени Сребрени, Одговара 2011-Lexus CT200H

Реконструирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Сите Обоени Сребрени, Одговара 2011-Lexus CT200H

DEN 2880.00

Достапност

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Обновено Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Карактеристиките Вклучуваат 17 Х 7, 10 Зборуваше, 5 Навртки, 4 Инчен Шема На Завртки, Сите Насликани Сребро. Тоа Одговара На Вашиот 2011-2013 Lexus CT200 H. Проверете Дали Одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. КАИ 17 Х 7 Рекондициониран Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Сите Насликани Сребро, Одговара 2011-2013 Лексус CT200 H 17 X 7, 10 Зборуваше, 5 Lug, 4 Инчен Шема На Завртки, Сите Насликани Сребро, Изработени Од Алуминиум . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката