USB Амбиентална Светлина Универзална Декоративна АВТОМАТСКА Внатрешна ПРИКЛУЧНА ЛЕД Неонска Амбиентална Светилка За Автомобил

USB Амбиентална Светлина Универзална Декоративна АВТОМАТСКА Внатрешна ПРИКЛУЧНА ЛЕД Неонска Амбиентална Светилка За Автомобил

DEN 1.33

Достапност

Опис : Со мини и компактен, амбиенталното светло е лесно за носење.Амбиенталната светлина е мека и не е блескава, така што ќе можете да уживате во удобно возење experience.It изработен е од висококвалитетен абс материјал, кој е сигурен и издржлив.Должината на производот е 2 см, ширината е 1,5 см, а висината е 8cm.It погоден е за автомобил, дом, канцеларија и така натаму.Име на ставка : USB Амбиентална Светлинаматеријал : ABSInterface : USB. Применливи Прилики : Автомобил,Затворен. Карактеристики : Декоративни, Повеќенаменски, Меки Детали За Големината на Светлината : 2см х 1,5 см х 8см/0,79 "х 0,59" х 3,15 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Usb Амбиентално Светло Со мини и компактно, амбиенталното светло е лесно за носење. Амбиенталната светлина е мека и не е блескава, така што ќе можете да уживате во удобно возачко искуство. Изработен е од висококвалитетен абс материјал, кој е сигурен и издржлив. Должината на производот е 2 см, ширината е 1,5 см, а висината е 8 см. Таа е погодна за автомобил, дом, канцеларија и така натаму.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката