Виножито Гордост Куче Јака-Големина-Медиум

Виножито Гордост Куче Јака-Големина-Медиум

DEN 11184.00

Достапност

Нашите јаки за кучиња со брз клип имаат брава за брзо ослободување (странична тока за стискање) и Никелиран Д-прстен. Јаките за кучиња се рачно изработени во САД од памучни ткаенини. Тие се лесни и без најлон. Х-Мал 1/2 инчен широк7 - 11 инчи долг Мал 3/4 инчен широк9 - 13 инчи долг Среден 1 инч широк12 - 18 инчи долг Голем 1 инч широк14 - 23 инчи Долг Екстра Голем 1 инч широк14 - 28 инчи долга Виножито Гордост Куче Јака-Големина-Медиум.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката