Мемфис Гризлис Дримсеат Лого Тим Крива Канцеларија Чаир

Мемфис Гризлис Дримсеат Лого Тим Крива Канцеларија Чаир

DEN 2.33

Достапност

Персонализирајте го вашиот омилен простор со додавање На Овој Стол За Задача На Тимската Крива Мемфис Гризлис во собата. Комбинира елегантна иновација и смела тимска графика за да ви даде стол што ја максимизира вашата удобност додека ја покажувате гордоста На Мемфис гризли. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 100% Тапацир Од Синтетичка Кожа; 100% Пластични Потпирачи За Раце. Удобно мрежесто седиште на дното. Контурирана лумбална поддршка назад. 2-до-1 контрола на навалување со прилагодлива напнатост на навалување. Исполнување или надминување на бифма стандардите. Везена графика. Хром заврши база.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката