Уникатен Разбој Базилика Маласана Килим Светло Сина Беж 8 ' Тркалезна Геометриска Модерна Совршена За Трпезарија Влезна Соба Детска Соба

Уникатен Разбој Базилика Маласана Килим Светло Сина Беж 8 ' Тркалезна Геометриска Модерна Совршена За Трпезарија Влезна Соба

DEN 0.67

Достапност

Колекцијата Во Мадрид зема модерни, живописни изливи на бои и ги става на традиционални модели без возраст кои го преживеале тестот на времето со векови. Преку процесот на боење на просторот, поединечните влакна се обоени неколку нијанси на боја истовремено, создавајќи брилијантна, динамична низа тонови. Исклучително мек на допир, овој килим ќе додаде возбудлив, вкусен изглед во вашиот дом. Сина/8' 0 х 8 ' 0 Круг. 100% Простор Обоен Полиестер. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба, Домашна Канцеларија, Кујна, Трпезарија, Детска Соба, Спална Соба. 0,33 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката