За Apple Iphone Позлата Tpu Магнетни Прстен Носителот Kickstand Shockprouse Луксузни Случај Покритие

За Apple Iphone Позлата Tpu Магнетни Прстен Носителот Kickstand Shockprouse Луксузни Случај Покритие

DEN 1.67

Достапност

Монтажата На Автомобилот Не Вклучува Карактеристики : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Тпу Материјал.Лесно за отстранување и инсталирање.Луксузни Позлата Силиконски, Функционални Kinkstand.Прецизно сечење за целосен пристап до сите порти и клучеви, погодно за употреба.Позлата браник, мода и луксуз.Заштитете го вашиот мобилен телефон од нечистотија, отпорни, нула.Сјајни Кристално Флексибилни Тпу Случај.Ултра Благо и Против Гребење.Магнетни Метал Право Држач. Вклучен пакет : 1 x капак на куќиштето На Телефонот За apple i Phone 14 Позлата Tpu Држач за магнетен Прстен Kickstand Отпорен На Удари Луксузен Капак На Куќиштето.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката