Активно ватирано елек на Aviaенски Авиа

Активно ватирано елек на Aviaенски Авиа

DEN 399.36

Достапност

Мора да се има за сезоната, ватираниот елек на Авиа е сигурен дека ќе ве одржи пријатно и стилски. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина S. лесна. Приближно. Должина : 24 ". јака на стојат. Затворање на поштенски предност. Без ракави. Две предни џебови во цвест; две странични џебови. Ватиран со странични панели за истегнување. Необјавено. Spandex. Машината што се пее. Увезено.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката