Видаксл Внатрешен Двор Мебел Поставена Надворешна Клупа И Трпезарија Поставена Пластика

Видаксл Внатрешен Двор Мебел Поставена Надворешна Клупа И Трпезарија Поставена Пластика

DEN 3112.80

Достапност

Уживајте во отворено лежење или јадење време со вашите пријатели или членови на семејството со нашата градина во собата! Овој градинарски комплет е изработен од издржлива, отпорна на временски услови и пластика без одржување, која тешко се носи и е погодна за секојдневна употреба. Клупите со широки седишта обезбедуваат доволно простор за вашето семејство и пријатели. Не е потребно собрание. Испораката вклучува 1 маса и 2 соодветни клупи. Боја : Кафеава. Материјал : Пластика. Димензии на табелата : 30.7 "x 30.7" x 28.3 "(L x w x H). Димензии на клупата : 23.6 "x 15" x 17.7 " (W x d x H). Отпорен на временски услови и издржлив. Собранието задолжително : Не. Испорака содржи : . 1 х Табела. 2 х Клупа. Калифорнија Предлог 65.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката