Прекрасна трговија На големо Со Долги Ракави Јака Со Качулка Плус Големина Јака Со Качулка Џеб Од Кенгур Женски Плус Тренерки

Прекрасна трговија На големо Со Долги Ракави Јака Со Качулка Плус Големина Јака Со Качулка Џеб Од Кенгур Женски Плус Тренерки

DEN 639.84

Достапност

Ги баравте вашите секојдневни најважни работи, вашето пребарување завршува овде. Прекрасната Јака Со Качулка Со Долги Ракави Со Качулка Плус Големина Јака Со Кенгур Џеб Од Кенгур Женски Плус Тренерки Е совршен додаток за вашиот секојдневен стил. Вашата еднократна облека на денот е изработена во удобна плетена ткаенина која е верна на големината и дизајнирана да му ласка на секое тело. Секое парче е дизајнирано со одлично вклопување и стил на ум, за решавање на модните потреби, од ден во ноќ, биро до денес. Изработен Од Полиестер и опремен Со Зелен Обичен Јака Со Качулка Обичен Ракав. Симпатично и удобно, привлечно печатење и шема, изгледа сензационално. Мода, стил и квалитет по пристапни цени. Сигурно ќе биде вашиот избор број еден!Ексклузивни се занимава на . Сакајте СЕ И добијте Прекрасни На Големо ОБЛЕКА СЕГА!!!Мода ,tilило и калидад прециос е подеднакво. Офертас ексклузивас ен . Amate a ti mismovy oben trajes de Lovely Wholesale ahora!Забелешка : ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате.ГОЛЕМИНА (ВО)САД-Рамо-БистаПоловината - - - Должина На Колкот - - - - - - Горната Должина XL1216.540.233.943.340.924.0XXL1416.942.135.844.141.524.2XXXL1617.344.137.844.942.124.6XXXXL1817.746.139.845.742.725.0XXXXXL2018.148.041.746.543.325.4 Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Цврст. Стил На Ракав : Обичен Ракав. Елемент : Дизајн На Патент. Тип На Вклопување : Редовно. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Деколте : Јака Со Качулка. Истегнување : Да (Истегнување). Тип : Цврста Боја. Повод : Секојдневно. Поради варијацијата на ефектот на екранот на мониторите, бојата на сликата може да изгледа малку поинаква, физичкиот дизајн и бојата ќе преовладуваат. Ве молиме дозволете 0,4 " -1 " се разликува поради рачно мерење. Земја На Потекло : Увезени. Нега : Машинско Перење, Не Белење, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте прекумерна Изложеност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката