Мудри 8WD739LS- Современа серија серија во стилот на рекаро, бела морнарица

Мудри 8WD739LS- Современа серија серија во стилот на рекаро, бела морнарица

DEN 839.36

Достапност

Wise 8 WD739 LS Современа серија Рекаро во стилот на корпи, детален дизајн и бои паметно координираат со денешните шеми за бои на винил. Се одликува со везено лого за подобрување на стилот. Седиште за копирање во стил на современа серија Рекаро : Одлично за замена на истрошените места на вашиот модел за скијање, ски брод или риба n ски -модел. Конструирана со густа wallидна ротациона пластична рамка. Мек допир 28 мл. Морско одделение УВ и мувла третирани винил. Подлога за висока компресија од пена. Боите паметно координираат со денешните шеми за бои на винил. Везено лого. Перницата за седиштето е отстранлив за монтирање на рамна површина или монтирање на кој било стандарден систем за пиедестал на БИА со 4 завртки. Вклучува сврзувачки елементи и плоча за монтирање за додадена јачина. 5 -годишна гаранција на рамка, 3 -годишна гаранција за тапацир. Димензии на седиштето : Висина : 24 ", ширина : 21,25" Длабочина : 27,25 ", Длабочина на седиштето : 18,5" Совршен дизајн и натпревар во боја со мудри современи серии за серии.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката