амуса Женски Моден Летен Темперамент Елегантни Свежи Печатени Ракави Со Вратот Мини Фустан кошули со долги ракави за жени

амуса Женски Моден Летен Темперамент Елегантни Свежи Печатени Ракави Со Вратот Мини Фустан кошули со долги ракави за жени

DEN 2.67

Достапност

Женски Моден Летен Темперамент Елегантен Свеж Печатен Мини Фустан Со 3/4 Ракави Со Врат, Прилика,Секојдневна, Забава, Работа, Плажа, Надвор, Дома, Свадба, Шопинг, Стил на Одмор. Добро за Пролет И Лето. Натпревар : исто така изгледа одлично со мото јакна, хулахопки, чизми, како и обични со станови или сандали. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Нула жали!. Погоден за луѓе : фустанот ќе му служи на тинејџер, пост бебе, средно губење на тежината, добивка, тела за бременост добро. Натпревар : исто така изгледа одлично со мото јакна, хулахопки, чизми, како и обични со станови или сандали. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Нула жали!. ●Повод€Секојдневен, Забава, Работа, Плажа, Надвор, Дома, Свадба, Шопинг, Стил На Одмор. Добро за Пролет И Лето.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката